Ota yhteyttä

Kasvu Open Oy:n yhteystiedot

Kasvu Open Oy
c/o Keski-Suomen kauppakamari
Lutakonaukio 7
40100 Jyväskylä


Laskutustiedot

Verkkolaskut:

Kasvu Open Oy
Y-tunnus: 2771144-3

Verkkolaskuosoite: 003727711443
Operaattori: Maventa (003721291126)
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäesssä: DABAFIHH

Laskujen vastaanotto sähköpostitse skannauspalveluun:

Sähköpostilaskun osoite:
27711443@scan.netvisor.fi

Laskujen lähetys postitse skannauspalveluun:

Kasvu Open Oy
27711442
PL 100
80020 Kollektor Scan
 

Yhteistyökumppanuudet

Uljas Valkeinen
Toimitusjohtaja
Kasvu Open Oy
Kasvu Open Oy/Keski-Suomen kauppakamari
050 568 8555
uljas.valkeinen@kauppakamari.fi

 

Kasvu Open Karnevaali

Ulla Seppälä
Karnevaalin yhteyshenkilö
Kasvu Open Oy
040 719 6862
ulla.seppala@kasvuopen.fi

Viestintä

Jaana Siljamäki
Viestintäpäällikkö, sisällöntuotanto, tiedotteet ja sosiaalinen media
Kasvu Open Oy
050 304 6794
jaana.siljamaki@kasvuopen.fi

Hanna Reini
Controller, taloushallinto, yhteistyökumppanuudet, sisällöntuotanto
Kasvu Open Oy
050 5703500
hanna.reini@kasvuopen.fi

Matias Ulfves
Viestintäsuunnittelija, ulkoasujen/materiaalien tuotanto
Kasvu Open Oy
050 373 3777
​matias.ulfves@kasvuopen.fi

Kasvupolkujen fasilitoijat

Matti Härkönen
Valtakunnalliset Kiitoratapäivät ja Kasvu Open -finaali
Kasvu Roihu Oy
040 578 2688
matti.harkonen@roihu.com

Teemu Kankainen
Aava & Bang Oy
0400 575 117
teemu.kankainen@bang.fi

Nina Rautiainen
Kasvun Roihu Oy
044 044 1111
nina.rautiainen@roihu.com

Pete Okkonen
Aava & Bang Oy
050 346 7002
pete.okkonen@bang.fi

Emilia Suosalo
Aava & Bang Oy
0400 802 926
emilia.suosalo@bang.fi

Maria Häkkinen
Kasvun Roihu Oy
045 130 3751
maria.hakkinen@roihu.com

Satu Haka
Kasvun Roihu Oy
050 304 8779
satu.haka@roihu.com

Janne Roiha
Kasvun Roihu Oy
044 034 2179
janne.roiha@roihu.com

Kasvupolkujen apufasilitoijat

Anna-Mari Blek
Kasvu Roihu Oy
040 757 6434
anna-mari.blek@roihu.com

Anni Hintikka
Kasvun Roihu Oy
0400 244 488
anni.hintikka@roihu.com

Lassi Starck
Kasvun Roihu Oy
0400 528 408
lassi.starck@roihu.com

Reetta Tehomaa
Kasvun Roihu Oy
040 845 1589
reetta.tehomaa@roihu.com

Oona Ikonen
Aava & Bang Oy
040 5555 543
oona.ikonen@bang.fi

Kasvu Open Karnevaali 2017

Olemalla mukana Kasvu Open Karnevaalissa varmistat oman paikkasi koko Suomen kasvuyritysverkoston kohtaamisessa.

Ohjelmaan tulee tarkennuksia.

Lue lisää ja tule mukaan